EĞİtmen

speaker

KHULOOD ALJRAYED

Saç Renklendirme Eğitmeni

Kuveyt Eyaleti Akademi Enstitüsü’nden makyaj, saç ve cilt alanlarında eğitim diploması olan Khulood Aljrayed, başta İtalya, İspanya ve Brezilya olmak üzere dünyaca ünlü markaların renklendirme eğitmenliğini yapmaktadır. Saç renklendirme konusundaki teknikleri Amerikan Eğitimciler Kurulu (BITA) tarafından da onaylanana Aljrayed’in Arap Eğitim Kurulu tarafından verilen Etkili Antrenörlük Yetenek Belgesi de bulunmaktadır.

Sadece saç renklendirme alanında değil, Saç, Makyaj ve Cilt için Uygulamalı Eğitim ve Öğretim Genel Müdürlüğü’nden diploması bulunan Aljrayed aynı zamanda bu bilgi birikimlerini kaleme almaktadır. Kuveyt Gazeteciler Cemiyeti ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Üyesi olan Aljrayed, zaman zaman gazete ve dergilerde makaleler yazmakta ve renklendirme teknikleri konusunda bir de kitabı bulunmaktadır. .

Güzellik sanatı konusunda uzmanlaşmış uluslararası sergilere katılan Khulood ALJRAYED; başta Kuveyt olmak üzere Beyrut, Riyad, Taif, Cidde’de eğitimiler ve workshoplar düzenlemekte ayrıca WhatsApp üzerinde de hem kişisel hem de grup eğitimleri vermeye devam etmektedir.